Засідання циклової комісії наставників академічних груп за допомогою сервісу Zoom Video Communications

22.04.2020 р. в Черкаському політехнічному фаховому коледжі було проведено засідання циклової комісії наставників академічних груп за допомогою сервісу Zoom Video Communications.

Голова циклової комісії - Марина Заболотна виступила з аналізом онлайн-анкетування серед студентів ЧПФК, щодо організації дистанційного навчання в закладі освіти(детальна інформація оприлюднена на офіційному сайті коледжу).

З інформацією "Про запобігання проявам булінгу під час освітнього процесу в Черкаському політехнічному фаховому коледжі" виступив заступник директора з виховної роботи - Сергій Сердюк.

Директор коледжу - Руслан Красовський в своєму виступі відзначив важливість подальшого моніторингу особливостей перебування студентів на карантині та освітнього процесу під час дистанційного навчання: «Конструктивна взаємодія всіх учасників освітнього процесу – важлива умова якісного результату. А тримати міцний зв’язок, один з одним, є особливою вимогою часу та відповіддю на суспільні виклики. Тому ми продовжуємо шукати інноваційні форми організації діяльності закладу освіти в умовах карантину та використання технологій дистанційного навчання».