Підготовчі курси

Підготовчі курси мають на меті:

– допомогти вступникам до технікуму з вибором майбутньої спеціальності

з урахуванням індивідуальних здібностей та інтересів;

– підготувати слухачів курсів до складання вступних випробувань у формі усного екзамену

з математики, диктанту з української мови та усного екзамену з української мови і літератури,

які проводить технікум, для вступу на денне та заочне відділення;

– допомогти вступникам підготуватись до ЗНО з математики, української мови та української літератури (учням 11-х класів та випускникам шкіл минулих років);

– підвищити рівень підготовки майбутніх студентів;

– надати консультативну та методичну допомогу вступникам і,

як перспективний результат, покращити якість підготовки фахівців.

Підготовчі курси проводяться у навчальних аудиторіях коледжу.

Заняття ведуть викладачі вищої категорії.

Форма занять – денна та дистанційна.

Терміни навчання залежать від контингенту слухачів (учні шкіл, ПТЗН, студенти технікуму та особи, які мають середню освіту тощо).

Програми підготовчих курсів з навчальних дисциплін «Математика», «Українська мова», «Українська література» розміщено на сайті.

Підготовчі курси денної форми охоплюють учнів випускних класів, випускників ПТНЗ, працюючу молодь, студентів технікуму, які проживають у Черкасах та Черкаській області. Заняття проводяться 1 раз на тиждень (по 6-8 академічних годин) у вихідний день (суботу) впродовж трьох-чотирьох місяців (як правило, з кінця січня до кінця травня або з початку квітня до середини червня).Заняття проводяться за 150-годинною програмою: 102 години – математика і 48 годин – українська мова (для дев’ятикласників) / українська мова – 36 годин + українська література – 12 годин (для інших категорій вступників).

Дистанційні підготовчі курси організовуються в коледжі на час карантину через мережу Internet (додаток для проведення відео-конференцій ZOOM). Заняття проводять викладачі коледжу в синхронному режимі, тобто слухачі і викладачі бачать і чують один одного в реальному часі і мають можливість взаємодіяти.

Особам, які в рік вступу закінчили 3-4-місячні підготовчі курси коледжу, до конкурсного балу за результатами залікових робіт нараховуються додаткові бали (див. Додаток 6. Положення про встановлення відповідності балів результатів залікових робіт додатковим балам.)

Зарахування на підготовчі курси здійснюється після подання заяви та оплати навчання.

Тепер можна записатися на курси онлайн  

Керівник підготовчих курсів ПРОКОПЕНКО Вікторія Миколаївна.

Контактні телефони: (0472)36-07-28; (0472)36-07-29; (0472)36-07-25

Підготовчі курси Черкаського політехнічного фахового коледжу діють на підставі ліцензії МОН серія АГ №582791 (безстрокова) та  Положення про підрозділ підготовки до вступу у навчальні заклади вищої та фахової передвищої освіти