Всеукраїнський етап міжнародного конкурсу Service Master Junior 2021

Всеукраїнський етап міжнародного конкурсу Service Master Junior 2021. Конкурс проводиться на інтерактивній, навчальній платформі Electude, вона є обов`язковою у всіх коледжах Європи.

Платформа дозволяє в повному обсязі вивчити такі напрямки: автомеханік, автоелектрик, автодіагностик. Також ця платформа  має потужний симулятор -  для гибридних авто, для електроавто таких як Tesla.

Нам було надано доступ до системи, де студенти вивчали ці напрямки. Потім онлайн всі студенти з України, одночасно склали іспит. Наш коледж зайняв 7 місце по Україні.

Наша Команда: Красовський Р.В. - керівник команди, Попов Д. Г. - адміністратор платформи Electude, Гориславець О.П.  студент РА 4-1, Залевський Д.А. та Ротаєнко В.С. студенти ЕА 3-1.