Черкаський політехнікум: автомобіль «Волинець» переобладнали на бойову машину

автомобіль «Волинець» переобладнали на бойову машину1-го листопада в Черкаському політехнічному технікумі проведено перший День відкритих дверей цього навчального року. Майбутні студенти та їхні батьки ознайомилися з умовами прийому на навчання, із забезпеченням навчально-виховного процесу з десяти спеціальностей, з матеріально-технічною базою кабінетів, лабораторій, майстерень.

Традиційно таке знайомство  проходить у жовтні, коли відзначаються річниця визволення України від фашистсько-німецьких загарбників та День автомобіліста і дорожника. Заходи забезпечує відділення обслуговування транспортних засобів (В.М.Буша), яке готує фахівців зі спеціальностей «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів» і «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».

Відбулися зустрічі студентів із ветераном Великої Вітчизняної війни Л.В.Куликом, випускником відділення 2013-го року, учасником АТО Сергієм Сидораном.
Викладач, офіцер-афганець М.Я.Роль­ський розповів про допомогу студентів цього відділення військовій частині 1744: під час практики під керівництвом викладачів В.І.Калібабчука, І.І.Поломаренка вони ремонтували автотранспортну техніку, яка бере участь в АТО, при цьому використовували витратні матеріали і запасні частини, придбані за кошти студентів і викладачів технікуму.
Гості оглянули виставку, на якій були представлені кращі розробки гуртків технічної творчості. На Дні відкритих дверей було проведено конкурси «Автотюнінг» та «Автозвук» за участю студентів та випускників технікуму, партнерів з базових підприємств. Особливу увагу присутніх привернули відреставрований студентами автомобіль «Москвич М-401» 1953-го року випуску та всюдихід «Волинець», який після відновлення спочатку обладнали як снігоприбиральну машину, а зараз, враховуючи ситуацію на Сході країни та прохання учасників АТО, за сприяння викладача технікуму, волонтера Ю.М.Дученка, під керівництвом інженера Є.А.Дяченка студенти ІІІ-го курсу переобладнали його на бойовий автомобіль для буксирування мінометної установки. Машину буде передано бійцям 72-ої окремої механізованої бригади швидкого реагування.

Олег Романчук,
заступник директора ЧПТ з виробничого навчання