Ice Bucket Challenge в ЧПТ

16.09.2014 року  у Черкаському політехнічному технікумі відбувся флеш-моб ( Ice Bucket Challenge ), який вирішено було провести під назвою  «Козацькому роду - немає переводу». Адже європейська благодійна акція, що сьогодні заполонила інтернет мережу, прижилася і в Україні, однак мета у нас інша – допомогти українській армії, що зараз захищає кордони нашої держави від східного нападника.

Естафету нашому навчальному закладу передав Чернігівський технікум транспорту та комп’ютерних технологій. ЧПТ з радістю прийняв виклик і долучився до благодійної акції, зібравши під час неї 2831 грн. Cьогодні є безліч рахунків для допомоги армії, біженцям; розгорнули свою діяльність багато волонтерських організацій. Однак достовірно ніхто не може бути певен, що гроші використають саме в тому напрямку, куди вони початково були направлені. Тому адміністрацією нашого технікуму було прийнято рішення надавати посильну допомогу предметно.  Командир атомобільного батальйону військової частини 1744 Тимошенко О.О. написав лист-звернення до адміністрації нашого навчального закладу про надання посильної допомоги  його частині.

Так, з 1 вересня 2014 року студенти  4-го курсу відділення обслуговування транспортних заcобів спеціальності «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів» були направлені  для ремонту військової техніки до військової частини 1744. До того ж, технікум до проведення акції вже зібрав 1700 грн. для придбання витратних матеріалів: хомути, реле, лампи головного освітлення, ізоляційні стрічки тощо. А з 15 вересня студенти 3-го курсу цього ж відділення спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» долучилися до такої потрібної роботи. Тому кошти, що були зібрані під час флеш-мобу, підуть на допомогу військовій частині 1744, представник якої, Мальцев Є.В. був присутній на проведеній акції.

Зі слів заступника директора з виробничого навчання Романчука О.В. технікум продовжує тісну співпрацю із заступниками командира автомобільного батальйону Криворотом В.М., Савченком О.В. Окремий волонтерський рух у ЧПТ очолює викладач суспільних дисциплін Дученко Ю.М.

Адміністрація технікуму виносить подяку всім, хто долучився до благодійної акції і показав справжній український козацький дух, адже і справді «Козацькому роду – немає переводу!». Особливо студентів вразив приклад викладачів навчального закладу: Сердюка С.Г., Заболотної М.О., Пархоменко Н.В., Король Л.О., Журавля М.М., Бузиновського С.М., що показали майстер-клас своїм вихованцям. Так тримати! Слава Україні!

ЧПТ передав естафету  Черкаському професійному автодорожньому ліцею, Черкаському художньо-технічному коледжу та Черкаському кооперативному економіко-правовому коледжу.

Прес-служба ЧПТ