Черкаський політехнічний технікум — це гарантія успіху

Черкаський політехнічний технікум — це гарантія успіху

 
Минулої суботи, в день відкритих дверей, гості Черкаського політехнічного технікуму — потенційні абітурієнти та їхні батьки — ознайомилися серед іншого з виставкою наукової та технічної творчості студентів ЧПТ. Особливе захоплення викликали розроблені й виготовлені гуртківцями цікаві електронні і механічні прилади та іграшки, досягнення спортсменів — у поточному навчальному році в технікумі проведено понад сто масових позаурочних заходів навчально-виховного характеру, що оперативно висвітлюються газетою «Фото-факт».

Цього дня випускники шкіл міста й області, в тому числі слухачі підготовчих курсів, взяли участь в олімпіадах із математики, фізики, інформатики. Переможців нагороджено грамотами. Конференцію щодо умов прийому в 2014 році та організації навчання «Вибір, що гарантує успіх» проведено в он-лайн режимі (відеозапис можна побачити на сайті технікуму). Роботодавців представляв головний технолог ТОВ «Черкасиелеватормаш» О.П.Музичко — з цим підприємством співпрацює відділення інженерної механіки з метою підготовки фахівців для машинобудівної галузі, які на сучасному рівні володіють комп’ютерною технікою та прикладним програмним забезпеченням для технологічної підготовки виробництва. Раніше з потенційними абітурієнтами зустрічалися представники ПАТ «Черкасиобленерго», ПАТ «Азот».
Нині триває робота з агропромисловими підприємствами регіону для направлення на навчання випускників сільських шкіл, для яких організовано підготовчі курси з 2-го червня 2014 р.

http://www.kray.ck.ua/suspilstvo/osvita/item/8918-cherkaskiy-politehnichniy-tehnikum-%E2%80%94-tse-garantiya-uspihu