Основні події з життя технікуму (квітень-травень)

1. Наставниками академічних груп І-ІІІ курсів організовано екскурсії до обласної наукової бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка.
  2. 5 квітня та 17 травня 2014 року в технікумі проведено Дні відкритих дверей, в рамках яких організовано виставки художньої, технічної та наукової творчості студентів. Переможці виставок були нагороджені грамотами та подяками.  (Фото День відкритих дверей 17. 05. 2014 р.)
  3. Студенти технікуму взяли участь у мітингу-реквіємі, присвяченому 80-й річниці заснування звання «Герой Радянського Союзу» (Інформація про захід висвітлена в газетах «Молодь Черкащини» та «Земля батьків»).
  4. В бібліотеці технікуму проведено зустріч викладачів та студентів з письменником Андрієм Курковим. (Фото Зустріч з письменником Андрієм Курковим)
  5. Організовано та проведено заходи, присвячені Всесвітньому Дню охорони праці. (Фото Навчання з безпеки життєдіяльності)
  6. Студенти технікуму взяли участь у відкритті обласного кінофестивалю, присвяченого 69-й річниці Перемоги.
  7. Організовано екскурсію до м. Чигирин для студентів групи ОД 3-1.
  8. 5 травня в технікумі проведено урочистості, присвячені 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. (Фото До Дня Перемоги)
  9. Проведено олімпіади з хімії, біології та фізики серед студентів першого курсу. (Фото Нагородження переможців змагань, конкурсів, олімпіад)
  10. Протягом квітня-травня в актовій залі технікуму проходив ХІ фестиваль-конкурс студентських талантів «Шевченко. Черкащина. Україна!». 22 травня проведено гала-концерт, після якого всі лауреати конкурсу були нагороджені грамотами, подяками та солодкими призами. (Фото Гала-концерт)
  11. Організовано виїзд делегації студентів та викладачів технікуму до міста Канів на заходи, приурочені 153-й річниці перепоховання Т.Г. Шевченка. (Фото Річниця перепоховання Т.Г. Шевченка)