Виставка художньої творчості студентів, фестиваль-конкурс студентських талантів

ДО УВАГИ НАСТАВНИКІВ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП І-ІІІ КУРСІВ!

Відповідно до рішення педради від 27.02.2014 року в період з 1 по 5 квітня (напередодні дня відкритих дверей) буде проведено виставку художньої творчості студентів технікуму на тему «Шевченко. Черкащина. Україна!», приурочену 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка та 60-річчю утворення Черкаської області.

Кожна навчальна група повинна представити не менше одного експонату по кожному з розділів:

• поезія, проза (літературний авторський твір), творча робота на тему «Сучасний Шевченко»;
  • живопис, графіка (художня картина, малюнок) відповідної тематики;
  • стінні газети (виготовлені з використанням комп’ютерної техніки, самостійно);
  • фото (розміром А4 відповідної тематики);
  • декоративно-прикладні вироби (вироби з бісеру, вишивка, моделі, вироби з пластмаси та дерева).

ПОЛОЖЕННЯ

про ХІ фестиваль-конкурс студентських талантів Черкаського політехнічного технікуму на тему  «Шевченко. Черкащина. Україна!», присвячений 200-річчю народження Т. Г. Шевченка та 60-річчю утворення Черкаської області

Загальні положення:

1. Фестиваль-конкурс проводиться серед студентів академічних груп І-ІІ курсу технікуму.
  2. Загальне керівництво конкурсом здійснює оргкомітет в складі: заступника директора з виховної роботи – С. Г. Сердюка, голови циклової комісії наставників академічних груп – М. О. Заболотної, художнього керівника – С. М. Черненка, голови профкому – Л. О. Король.

Мета фестивалю-конкурсу:

1. Подальший розвиток самодіяльного аматорського мистецтва та традицій народної культури, розвиток естетичного виховання.
  2. Виявлення, підтримка та професійний ріст художніх талантів серед студентської молоді технікуму.

Умови проведення:

Фестиваль-конкурс проводиться в два тури:

• І тур – березень-квітень 2014 року;
  • ІІ тур – гала-концерт переможців (дата буде визначена додатково).

Номінації конкурсу:

1. «Вокал»  – співи сольні, дует, тріо, ансамбль, колектив або хор групи
  2. «Акторська майстерність» –  драматична сценка, пантоміма, пародія (3-5 хв.), відповідної тематики.
  3. «Інструментальне виконання» – гра на музичних інструментах: гітара, баян, скрипка, фортепіано та інших.
  4. «Художнє читання» – вірші Т. Г. Шевченка.
  5.  «Хореографія» – танці сольні, парні, колективи.

Заявки та визначення переможців:

1. Учасники конкурсу подають заявки для участі художньому керівнику не пізніше ніж за 3 дні до виступу (де вказано – ПІБ, курс, групу, назва номеру та тривалість виступу).
  2. Журі визначає переможців конкурсу за окремими номінаціями за 12-бальною системою. Підсумкове місце навчальної групи визначається за результатами виступів в усіх номінаціях.
  3. Критерії оцінювання: професіоналізм виконання, оригінальність, наявність костюмів.
  4. Кількість виступів в кожній номінації необмежена, а в загальний рейтинг зараховується той виступ, що набере найбільшу кількість балів.

Заохочення переможців:

Переможці фестивалю та призери конкурсу нагороджуються дипломами, грамотами, солодкими подарунками та грошовими преміями на загальнотехнікумівській лінійці.

Оргкомітет

Попередній графік виступів студентів І-ІІ курсів

Номінація

Дата, час