Студенти технікуму взяли участь у благодійному аукціоні

2014 рік – рік 200-річного ювілею з дня народження найвідомішого українця світу – Тараса Шевченка. До цієї важливої дати студенти Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ) планують здійснити благодійний проект «VІІІ Аукціон надій» під гаслом «Шевченко live. 200 років живого спілкування».

Основна мета проекту – впорядкувати паркову алею дубів в с. Моринці (Черкаська область), посаджену 50 років тому українцями  з діаспори. Алея розташована на території історико-культурного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка». Заплановано спорудити ковану огорожу, встановити дерев’яні лавки з кованою основою, облаштувати пішохідні доріжки, буккросингову шафу з художньою літературою, та оздобити вхід до парку. Вже розроблено та погоджено ескізний проект робіт, орієнтовна вартість якого складає 270 тисяч гривень. Оновлена алея стане місцевою окрасою та привабливим відпочинково-туристичним об’єктом.

До цієї справи долучилися студенти технікуму, за ініціативи яких на вищезгадані потреби було перераховано 300 гривень.