Настільний теніс
![](http://www.polytechnic.ck.ua/sites/default/files/styles/media_gallery_large/public/p1120537.jpg?itok=lSqQ1sFQ)
У змаганнях серед дівчат перше місце виборола студентка групи ЕК 2-1 Небилиця Валентина, яка у фінальній грі перемогла свою одногрупницю Жилу Юлію (ІІ місце).
У змаганнях серед юнаків досить очікувано перемогу здобув студент групи ЕА 3-1 Стадник Владислав. Другим був – Товстоп’ят Олег (ПС 2-1), третім став – Тегін Антон (ЕП 3-1).
Вітаємо переможців змагань!!!
Бажаємо майбутніх перемог!!!