Гроші від концерту дуету «А ми удвох» направили на лікування АТОвців

6 травня в м. Київ, в Українському Домі, проведено концерт, приурочений 60-річчю творчої діяльності самобутнього дуету братів-близнюків Томіленків "А ми удвох", випускників Черкаського політехнічного технікуму.

Делегація від колективу технікуму в складі активних учасників та організаторів художньої самодіяльності забезпечила підтримку ювілярів. Для учасників заходів, серед яких члени Черкаського земляцтва в Києві, популярні виконавці та шанувальники української пісні, організовано виставку досягнень в освітній діяльності та виховній роботі, презентовано "Літопис Черкаського політехнічного технікуму", видання "Волонтери Черкащини", "Святці від Тараса".

Директор технікуму Галат Дмитро Володимирович разом із студентами привітав видатних випускників та вручив їм дипломи за активну співпрацю з колективом технікуму, розвиток художніх та естетичних здібностей студентів, значний обсяг виховної роботи з підростаючим поколінням, пропаганду української культури та народної пісні.

Студенти і викладачі отримали масу позитивних емоцій від концерту, спілкування з відомими людьми, в т.ч. волонтерами, учасниками АТО (виручені від благодійного концерту кошти використано для лікування поранених бійців), відвідали центральний ботанічний сад, де розцвів бузок та магнолії.