Студенти технікуму успішно виступають в обласних та всеукраїнських олімпіадах

1. Студенти технікуму Восколович Володимир ЕС 2-1 та Тьопенко Юлія ОД 2-1 взяли участь в обласній науково-теоретичній конференції: "Їх імена славлять Черкаський край", де отримали подяки та сертифікати за участь від адміністрації Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу.
  2. 21-22 квітня на базі Кіровоградського машинобудівного коледжу КНТУ за сприяння МОН України був проведений традиційний Всеукраїнський конкурс фахової майстерності з професії "токар" серед студентів навчальних закладів типу: технікуми,коледжі. До десятки кращих "токарів" ввійшли і представники ЧПТ: Гапоненко Богдан та Скородід Віталій, група ОМ 4-1.
  3. Студентка групи ЕП 2-1 Колісник Юлія успішно виступила на фінальному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури серед навчальних закладів типу технікуми, коледжі, що проходив на базі Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету. Готували представницю технікуму до олімпіади викладачі Соломаха Т.А. та Галат Н.Д.
  4. Збірна команда ЧПТ, створена на базі групи ЕС 1-2 (викладач Дученко Ю.М.) виборола ІІ місце у загальноуніверситетському конкурсі на знання історичних подій Другої світової війни, який відбувся на базі Східноєвропейського університету.
  5. 19-21 травня переможець обласної олімпіади з інформатики - студент технікуму Коновалов Юрій - представлятиме Черкащину на фінальному етапі Всеукраїнської олімпіади з цієї дисципліни в місті Нова Каховка.