Березова алея електротехнічного відділення

Більшість з нас пам’ятає, що до відзначення 90-річчя Черкаського політехнічного технікуму навчальна група ЕС 3-1 (наставник групи Н.Б.Хлєбнікова) проявила ініціативу та виконала ряд робіт з облаштування території технікуму. Так, зокрема, в жовтні 2012 року студенти заклали Березову алею електротехнічного відділення. 30 молодих берізок були вміло посаджені та підготовлені до зими.

Але основні роботи направлені на те щоб ці берізки прижилися, були проведені весною та влітку цього року. Завдяки зусиллям Наталії Борисівни, і звичайно ж підтримці студентів групи, був організований постійний полив молодих деревець, що в свою чергу дозволило їм набиратися росту та міцніти. Крім того, територію навколо технікуму прикрасили ще й квіти висаджені Наталією Борисівною та її однодумцями.

Адміністрація технікуму, профспілковий комітет, рада студентського самоврядування щиро дякують Наталі Борисівні та студентам групи за проведену роботу, зичуть міцного здоров’я, успіхів у навчанні та в опануванні спеціальності. Велике Вам людське СПАСИБІ!

Молодці! Так тримати!