Студентська весна в ЧПТ

Насиченою та багатою на події виявилися весняні дні в стінах нашого навчального закладу. Протягом березня-квітня за ініціативи Ради студентського самоврядування та підтримки викладацького колективу в технікумі проведено різноманітні конкурси, олімпіади, виставки, позаурочні заходи. До вашої уваги хронологія подій:

• Студенти технікуму – постійні відвідувачі юнацької бібліотеки ім. В. Симоненка; особливо активними є навчальні групи ЕК 2-1, ЕП 1-1, ЕА 1-1 та ОМ 1-1.
  • Черкаським центром соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді проведені мотиваційні тренінги та Тиждень правознавства з навчальними групами І-ІІ курсу технікуму.
  • Викладачами іноземної мови організовано та проведено Тиждень англійської мови: вікторини, конкурс стінних газет, вечір поезії, концерт «Старі пісні про головне».
  • В рамках відзначення Міжнародного жіночого дня 8 березня в технікумі проведено: оздоровчо-спортивне свято «Нумо, дівчата!», відкриту виховну годину в групі ЕА 1-1, святковий концерт силами чоловічої половини технікуму.
  • Студенти технікуму побували в м. Каневі з нагоди відзначення річниці з дня народження Т. Шевченка.
  • Проведено Тиждень інформатики і комп’ютерної техніки, олімпіади з дисциплін загальноосвітньої та професійної підготовки.
  • За ініціативи студентів групи ЕК 2-1 Пухлій Ксенії та Ломако Яни спільно з керівництвом громадської організації «Молода громада» зібрано кошти на лікування хворого на ДЦП Андрія Фільова.
  • Спортсмени технікуму брали участь в обласних та міських змаганнях з баскетболу, волейболу та міні-футболу, де здобували перемоги та посідали призові місця.
  • З 20 березня по 22 квітня в актовій залі технікуму проведено Х ювілейний фестиваль-конкурс студентських талантів ЧПТ, участь в якому взяли більше 20-ти груп І-ІІ курсу.
  • Студенти та наставники академічних груп електротехнічного відділення в рамках відзначення 100-річчя черкаської енергетики відвідали та провели зустрічі з ветеранами «Черкасиобленерго».
  • Наставниками академічних груп організовано екскурсій поїздки до м. Київ, м. Полтава, м. Львів.
  • Проведено науково-теоретичні конференції відповідно до пам’ятних дат календаря.
  • Близько 200 студентів технікуму залучалися до проведення загальноміських суботників.
  • Проведено історичну вікторину та брейн-ринг до Дня космонавтики для студентів І-х курсів.
  • Головами циклових комісій до Дня відкритих дверей технікуму проведено виставку художньої та технічної творчості.
  • Організовано та проведено відповідно до плану Тиждень охорони праці.
  • Студенти технікуму відвідали обласну наукову бібліотеку ім. Т. Шевченка, краєзнавчий та художній музеї, де взяли участь в читаннях, лекціях, виставках відповідної тематики.
  • Проведено загальнотехнікумівські виховні заходи «Чорнобиль- 2013», День благоустрою, День Перемоги.

Найактивніші студенти проведених заходів відзначені грамотами, подяками, солодкими подарунками та грошовими преміями на загальнотехнікумівській лінійці.