КОНКУРС ОБЛИЧЧЯ «ПОЛІТЕХНІКА»

СТУДЕНТ ГРУПИ ЕП 2-3

КАПУСТЯНЧИК ОЛЕКСАНДР.

ФОТОСЕСІЯ

Конкурс  «Обличчя «Політехніка» добіг кінця. Переможцем став студент групи ЕП 2-3 Капустянчик Олександр. За умовами конкурсу переможець отримав безкоштовну фотосесію та оприлюднення деяких фото в нашій газеті. Конкурсантами були студенти з активною життєвою позицією, всіляко проявляли себе в громадському житті ЧПТ. Так, Олександр неодноразово брав участь у різноманітних концертах технікуму, демонструючи свій вокальний талант. Крім того, Олександр представляв наш навчальний заклад на обласному рівні, де також здобув визнання.

Р.S. Від редакції хочемо побажати Олександру нових творчих злетів, успіхів в опануванні фаху та докласти зусиль, щоб позбутися поширеної шкідливої звички, адже його обличчя на першій сторінці газети.

У наступному навчальному році редакція запрошує нових конкурсантів взяти участь у визначенні «найпопулярніших облич» ЧПТ серед студентів. Ваша активність у житті технікуму визначає вашу популярність. Окрема подяка Різнику О.О. за проведену фотосесію, результати якої ви можете спостерігати на нашому сайті.

Head