Черкаський політехнічний технікум націлює на успішність

Черкаський політехнічний технікум  націлює на успішність
Двічі на рік — навесні й восени — Черкаський політехнічний технікум проводить день відкритих дверей. Цього року цей захід відбувся 27 вересня — напередодні Дня автомобіліста і дорожника і, звичайно ж, активну участь у ньому взяли як колишні випускники технікуму, які зараз працюють в автотранспортній сфері, так і сьогоднішні студенти, які навчаються на відділенні «Обслуговування транспортних засобів».

Саме завдяки їм і за підтримки керівництва технікуму, який очолює Дмитро Галат, було організовано конкурси «Автозвук» та «Автотюнінг» — дійство, яке нікого не залишило байдужим.
А ще учні черкаських шкіл, які відвідали цього дня ЧПТ, мали змогу безпосередньо ознайомитися з життям технікуму, спеціальностями, які він пропонує молоді, відвідати науково-технічну виставку студентських робіт, побувати в його навчальних кабінетах, лабораторіях, виробничих цехах.
Слід сказати, що більшість майбутніх абітурієнтів прийшла в технікум разом з батьками,  які колись тут навчалися, а тепер є шанованими у своїх професіях фахівцями. Саме Черкаський політехнічний технікум дав їм життєву і професійну перспективу, і тепер вони бажають цього ж своїм дітям.
За дев’ятьма спеціальностями готує сьогодні технікум фахівців. Це — «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі», «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд», «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях», «Обслуговування верстатів із програмним управлінням і робототехнічних комплексів», «Економіка підприємства», «Розробка програмного забезпечення», «Оціночна діяльність», «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів», «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів». До речі, з 12 січня наступного року в технікумі почнуть працювати тримісячні підготовчі курси для учнів 9-их, 10-их та 11-их класів.
Своїми враженнями від відвідин технікуму поділився  дев’ятикласник Ігор Бондаренко:
— Мені тут надзвичайно сподобалося. Особливе враження справила виставка технічних  винаходів студентів. Це мені близьке, бо я й сам дещо конструюю. Після дев’ятого класу буду сюди вступати — тут я отримаю і освіту, і спеціальність. До того ж я знаю, що після технікуму зможу відразу ж вступити на третій курс університету. А ще мені сподобалося, з якою увагою викладачі технікуму ставляться до студентів, підтримують таланти.
Що ж, можна лише привітати тих, хто оцінив переваги навчання в Черкаському політехнічному технікумі й зробив свій вибір, надзвичайно важливий для подальшої професійної і життєвої успішності.

Наталя Віргуш

Черкаський КРАЙ 31.10.2012