Черкаський політехнічний технікум: повага від усієї України

 

Черкаський політехнічний технікум: повага від усієї України

Середа, 10 жовтня 2012 12:12  Освіта

   
  Черкаський політехнічний технікум: повага від усієї України
  Черкаський політехнічний технікум урочисто відзначив своє 90-річчя. Привітати цей вищий навчальний заклад з ювілеєм з’їхалися гості з усієї України. І це вже говорить, наскільки вагомим є вклад цього ВНЗ у технічний розвиток нашої країни, виховання підростаючого покоління, професійне і життєве становлення кожного його вихованця.
  Почесні грамоти від Черкаської обласної ради, головного управління освіти і науки, головного управління з надзвичайних ситуацій, головного управління агропромислового розвитку та інших підрозділів Черкаської облдержадміністрації, Федерації профспілок області, привітання і подарунки від фінансових установ, громадських організацій, навчальних закладів, підприємств-партнерів, керівники і працівники яких у більшості своїй є випускниками технікуму, та інші — всі ці прояви поваги і вдячності доводили: Черкаський політехнічний технікум, який готує висококваліфікованих спеціалістів майже для всіх галузей вітчизняної економіки, відіграє надзвичайно важливу роль у житті нашого суспільства.
  Почесними грамотами за багаторічну сумлінну працю, значний внесок у підготовку технічних кадрів для  України і області було відзначено багатьох працівників технікуму. А його колишній і теперішній директори Геліодор Блонський та Дмитро Галат, ветеран педагогічної праці та спорту Валерій Чернишов отримали найвищу відзнаку Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України,  Департаменту вищої освіти МОНМС України — Знак «А.С.Макаренко».
  Учасники ювілейних заходів відвідали музеї технікуму — історії та окремих спеціальностей, їх вітав духовий оркестр Академії пожежної безпеки ім.Героїв Чорнобиля, з яким ЧПТ активно співпрацює. В урочистих заходах взяли участь випускники всіх років, для яких було дано святковий концерт.


   

  Наталя Віргуш

  Черкаський КРАЙ 10.10.2012