Змагання пам'яті М.Л.Середи 2012!

Змагання пам'яті М.Л.Середи започатковані у 2005 році за ініціативи адміністрації, профспілкового комітету та спортивного клубу Черкаського політехнічного технікуму "Політехнік". Микола Леонтійович – це особистість, яка внесла вагомий внесок в розвиток фізичної культури та спорту не тільки в технікумі, а і в Черкасах, області та Україні. Народився М.Л.Середа 7 червня 1937 року в м. Золотоноша, в 1961 році закінчив факультет фізичного виховання Черкаського педагогічного інституту.

Кандидат в майстри спорту з легкої атлетики. Неодноразовий переможець і призер різноманітних республіканських змагань, член збірної команди України.

З 1962 року – викладач, а з 1971 до 2003 року – керівник фізичного виховання Черкаського політехнічного технікуму.

Заслужений працівнику фізичної культури УРСР, Відмінник народної освіти УРСР та України, нагороджений урядовими нагородами.

Суддя Всесоюзної категорії з легкої атлетики, почесний суддя по спорту СРСР, арбітр ХХІІ Олімпійських ігор 1980 року в м. Москва, Всесвітньої універсіади студентів, Спартакіади народів СРСР.

Учасників змагань, що проводяться в ювілейний для технікуму рік, привітав директор технікуму Галат Д.В. та побажав їм досягнення гарних результатів, чудового настрою та успіхів у навчанні.

Право відкрити змагання надано першокурснику, гравцю волейбольної команди "Імпексагроспорт-юніори" Мурованому Олександру (група ОД 1-1).

Д.В.Галат подарував "Літопис Черкаського політехнічного технікуму" запрошеним гостям – товаришу М.Л.Середи, знаному краєзнавцю і організатору фізичної культури і спорту в області, Заслуженому працівнику фізичної культури і спорту України Страшевичу Василю Борисовичу та випускниці Технікуму 1978 року, майстру спорту СРСР з легкої атлетики Коваленко Надії Дмитрівні, яка тренувалася в М.Л.Середи.

В змаганнях брали участь студенти І курсу, боролися в 5-ти видах спорту.

Переможцями стали:

біг 60 метрів, дівчата            І      – Устименко Ярослава (ЕК 1-1)

ІІ       – Аніпко Інна (ОД 1-1)

ІІІ     – Люлько Валерія (ЕК 1-1)

біг 60 метрів, юнаки             І      – Гладун Євгеній (ОВ 1-1)

ІІ      – Рябов  Андрій (ОМ 1-1)

ІІІ      – Бублик Євгеній (ЕС 1-1)

стрибки у довжину, дівчата

І        – Бірюкова Катерина (ЕК 1-1)

ІІ      – Небилиця Валентина (ЕК 1-1)

ІІІ     – Кравченко Вікторія (ОД 1-1)

стрибки у довжину, юнаки

І       – Попов Владислав (ЕА 1-1)

ІІ       – Сабадаш Володимир (ЕП 1-1)

ІІІ       – Жирний Віталій (ЕС 1-2)

метання м'яча, дівчата

І        – Комаха Дар'я (ОД 1-1)

ІІ       – Рак Вікторія (ЕК 1-1)

ІІІ       – Устименко Ярослава (ЕК 1-1)

метання м'яча, юнаки

І        – Фещенко Максим (ОВ 1-1)

ІІ       – Сметана Євгеній (ЕС 1-2)

ІІІ       – Янченко Іван (ЕС 1-1)

удари по воротах, юнаки

І        – Глєб В'ячеслав (ЕК 1-1)

ІІ        – Бондаренко Ігор (ЕА 1-1)

ІІІ        – Горьовий Ігор (ЕА 1-1)

стрибки за скакалкою, дівчата

І        – Зіміна Єлизавета  (ЕК 1-1)

ІІ       – Лихолат Анастасія (ЕП 1-1)

ІІІ      – Кулик Вікторія (ОД 1-1)

у командному заліку,

юнаки                                        І        – ОВ 1-1

ІІ       – ЕА 1-1

ІІІ      – ЕС 1-1

ІV     – РА 1-1

V       – ЕП 1-1

VІ     – ЕС 1-2

VІІ    – ОМ 1-1

VІІІ   – ПС 1-1

у командному заліку,

дівчата                                       І    – ЕК 1-1

ІІ     – ОД 1-1

Вітаємо переможців змагань і бажаємо перемог у майбутніх змаганнях!