Майстер-клас з футболу

Гравці ФК «Славутича» відкривають сезон проведення майстер-класів

Футбольний клуб «Славутич» продовжує почату минулого сезону традицію проведення гравцями команди майстер-класів у навчальних закладах області. Якщо раніше футболісти були гостями загальноосвітніх шкіл, то цього разу вони завітали у гості до Черкаського політехнічного технікуму.

Майстер-клас для студентів провели випускник цього технікуму 2005 року, капітан ФК «Славутич» Євген Гуд та його товариш по команді Михайло Сергійчук.

Гравці «Славутича» разом із членами збірної команди технікуму з міні-футболу продемонстрували багаточисельній аудиторії елементи, що використовуються під час тренувального процесу головної футбольної команди області. Потім на закріплення освоєного матеріалу за участі Євгена Гуда, Михайла Сергійчука та гравців збірної команди технікуму на міні-футбольному майданчику була проведена двостороння гра. У цікавому і видовищному поєдинку було зафіксовано бойову нічию 3:3.

На завершення майстер-класу, проведеного професіональними футболістами,  директор Черкаського політехнічного технікуму Дмитро Галат подякував їм за візит до студентів:

– Приємно знову бачити у стінах технікуму випускника 2005 року Євгена Гуда, – зазначив директор. – У нашому закладі велика увага приділяється спортивному розвитку студентів та веденню здорового образу життя. Багато наших студентів після технікуму гармонійно поєднують професіональну діяльність із спортивними заняттями, а дехто спортом займається професіонально. Євген є одним із прикладів успішної роботи у цьому напрямку.

На згадку про майстер-клас Дмитро Галат подарував футболістам символічні сертифікати та висловив сподівання, що гравці черкаського ФК «Славутич» будуть частими гостями на уроках фізкультури.

Футболісти сфотографувалися з усіма бажаючими. Крім цього Євген Гуд та Михайло Сергійчук на пам’ять залишили студентам свої автографи.

Матеріал взято із офіційного сайту ФК "Славутич"  fcslavutich.ck.ua