Політехніки привітали ветеранів запальним концертом. Нова Доба №38-39

Студенти Черкаського політехнічного технікуму днями влаштували святкову програму, присвя­чену 67-ій річниці від Дня Перемоги. На врочи­стий захід завітали почесні гості: випускник 1949 року, ветеран Великої Вітчизняної війни Василь Озеран із дружиною, фронтовою санітаркою, Марією Григорівною, заступник голови міської ради ветеранів, учасник Сталінградської битви Петро Красовський.

Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто не повернувся додому з поля бою.

- До війни устиг про­вчитися лише два роки, - розповідає присутнім Василь Юхимович. - Багато наших викладачів і зовсім юних студентів за­гинуло в запеклих боях.

У роки окупації територію технікуму німці обладнали під механіко-технологічну станцію.

- Усіляко намагалися за­вадити ворогові, - із сумною усмішкою пригадує Василь Юхимович, - псували важ­ливі деталі, насипали пісок у машинне масло, словом, бо­ролися, як могли.

Учасники концерту вико­нали найвідоміші воєнні пісні: "На безымянной высоте", "Журавли", "День Победы". Не зміг оминути свя­то випускник технікуму, а нині відомий учасник теле­шоу "Україна сльозам не вірить" Дмитро Толочко. Він розчулив присутніх піснею "Минає день, минає ніч". Також молоді таланти подару­вали гостям кілька танцю­вальних номерів: один зі сту­дентів розважив публіку мо­ряцьким танком, партнери кружляли дівчат у бальних сукнях у фронтовому вальсі.

Завершували святкову програму спеціально запро­шені випускники технікуму, популярні співаки брати Андрій та Василь Томіленки. Піснями “А ми удвох...”, "Ви- шенька - черешенька" вико­навці запалювали гостей, при­мусивши пританцьовувати на місці та невтомно аплоду­вати.

- Технікум дав нам міцні базові знання, - розповідає пан Андрій, - це допомогло без особливих труднощів здобути й вищу освіту.

- Тішимося з того, що рідний навчальний заклад процвітає, - додає пан Ва­силь. - Приємно, що тут нас пам'ятають, запрошують на різноманітні заходи.

Восени технікум відзнача­тиме 90-річний ювілей, тож брати Томіленки планують неодмінно побувати на святі.

Вікторія МАТВІЄНКО