Профспілка ЧПТ

Невід’ємною структурою навчально-виховного процесу в технікумі є профспілкова організація, яка здійснює соціальний захист як працівників, так і студентів технікуму.Об′єднану профспілкову організацію технікуму з грудня 2019 року очолює Хижняк Наталія Миколаївна.

Сьогодні робота профкому тісно пов’язана з виховним процесом в технікумі. Спільно з цикловою комісією наставників академічних груп профком приймає активну участь в організації та проведенні всіх позаурочних заходів, підтримує їх фінансово. Крім того, видається цілеспрямована матеріальна допомога студентам із соціально-незахищених категорій, а спільно з радою ветеранів профком допомагає колишнім працівникам технікуму, що перебувають на заслуженому відпочинку. Для співробітників організовується вечори, святкові вогники, виїзди на природу.