У Черкаському політехнічному технікумі навчаються півтори тисячі студентів "Газета по-українськи" №1402 за 13.04.2012.

"Газета по-українськи" №1402 за 13.04.2012. Рубрика Черкаси

У Черкаському політехнічному технікумі навчаються півтори тисячі студентів

Школярі та їхні батьки роздивляються виставку технічної та художньої творчості студентів Черкаського політехнічного технікуму у день відкритих дверей
фото: Микола КАРНАРУК

7 квітня в Черкаському політехнічному технікумі відбувся день відкритих дверей. Дізнатися про навчальний заклад та умови навчання прийшли близько 200 випускників шкіл.

З 9.00 на першому поверсі одного з корпусів працює виставка технічної та художньої творчості студентів. 14-річна Марина Андрусь із однокласницею Надією Мірошник із Чапаєвки Золотоніського району розглядають намальовані олівцем портрети президентів України. Зупиняються біля стендів із фотографіями спортивних змагань, концертів та роботи гуртків.

— Мені брат казав, що тут навчатися набагато цікавіше, ніж у школі, — каже Марина Андрусь.

15-річний Дмитро Жулай підходить до завідувача відділення транспортних засобів Олега Романчука.

— Подобаються машини й робота з ними. Вже сам розібрав, відремонтував і склав мопед. Тепер хочу навчитися більше, — каже Дмитро.

— Студентів готуємо на рівні вищої освіти, щоб могли працювати на керівних посадах, — каже викладач.

Коридором ходить 40-річна Людмила Бакай із сином 15-річним Андрієм.

— Від багатьох чула, що цей технікум вважається найкращим із закладів такого рівня. Тут хороша дисципліна й знання дають у деякій мірі кращі за інститутські, — каже жінка.

О 10.00 в актовій залі студенти дають концерт. Випускники 1992 року зацікавлено дивляться електронну презентацію літопису технікуму. Його 90-річчя відзначатимуть у вересні. Опісля директор 49-річний Дмитро Галат розказує про умови вступу й навчання. Завідувачі чотирьох відділень продовжують роботу з потенційними абітурієнтами.

— Цього року планується збільшення держзамовлення. Випускників-відмінників профтехучилищ беремо одразу на третій курс. Даємо студентам розвиватися всебічно, як особистостям. Тому від перебування в технікумі вони отримують задоволення, — каже Дмитро Володимирович.

На дев'яти спеціальностях у технікумі навчаються 1200 студентів стаціонару та 300 заочників. Немісцевим дають гуртожиток. Заклад має зв'язки з роботодавцями та договори з університетами, в яких можна продовжити навчання. Практикують майстер-класи з обладнанням і технічною документацією провідних фахівців з Черкас і Києва.

У червні в закладі діятимуть підготовчі курси.

Детальнішу інформацію можна дізнатися за тел. 0 (472)36 07 28;

36 07 29; 36 07 25

Адреса: 18000, м. Черкаси, вул. Ільїна, 226. e-mail: ck-chpt@uch.net.