Наталя Віргуш. Вчитися бути лідером // Черкаський край. – 2012. – 3 лютого

Вчитися бути лідером

Школа молодих лідерів провела своє перше засідання в цьому році на базі Черкаського політехнічного технікуму.

Для активістів студентської молоді з вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації був організований семінар-тренінг з удосконалення лідерських здібностей, вирішення проблем молодіжного середовища, практичного застосування організаторських якостей молодих людей.

Взагалі, цей технікум, який очолює Дмитро Галат, уже давно знаний як ініціатор та організатор багатьох цікавих заходів, які проводяться для студентства. А зараз, коли цілий ряд вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації перейшли з підпорядкування відомчих міністерств до Міністерства освіти і науки України, він, по суті, став ще й центром методичної підтримки цих ВНЗ. Бо й освітянський досвід, набутий у Черкаському політехнічному технікумі, якому в цьому році виповнюється 90 років, – неоціненний.