Практичний тренінг з надання домедичної допомоги від «Центр готовності цивільних» міста Черкаси

Навички надання домедичної допомоги, які можуть врятувати життя – критична необхідність для кожної людини в умовах війни. 17 квітня 2023 року інструкторами «Центр готовності цивільних Сергія ПРИТУЛИ» для здобувачів освіти групи ЕП1–1 електротехнічного відділення (класний керівник Тетяна ПОТЯГАЙЛО) було проведено тренінг з надання домедичної допомоги в умовах воєнного стану. Тренінги проводяться завдяки просвітницькій ініціативі благодійного фонду Сергія ПРИТУЛИ  на базі фонду Віктора і Кароліни ЄВПАК.

У рамках тренінгу підлітки дізналися, як зупиняти масовану  кровотечу з використанням турнікетів,  джгутів та тампонади, а також загальний алгоритм надання першої домедичної допомоги.

Мотивовані студенти + професійні інструктори = корисний час разом!

Відео: Тренінг з надання першої домедичної допомоги організували в одному з черкаських коледжів - YouTube