ЗАСІДАННЯ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

15 грудня 2021 р. відбулось засідання циклової комісії електромеханічних дисциплін.

Під час засідання були розглянуті наступні питання:

1. Актуалізація здачі звітів викладачами електромеханічного відділення з підсумками роботи впродовж семестру.
  2. Актуалізація взаємовідвідування викладачами відділення занять інших викладачів.
  3. Актуалізація необхідності здачі навчальних і робочих програм з дисциплін, що проводяться на третіх та четвертих курсах.
  4. Обговорення проблеми боргів студентів четвертих курсів з приводу здачі звітів виробничої технологічної практики.
  5. Обговорення теми курсових проектів на наступний семестр.
  6. Актуалізація проведення майстер-класів і занять на виробництві для студентів електромеханічного відділення під час очного навчання.
  7. Схвалення клопотання викладача Король Л.О. про підвищення кваліфікації.
  8. Перевірка методичного забезпечення викладачів електромеханічного відділення в електронних кабінетах платформ дистанційного навчання.
  9. Заборгованості студентів групи ЕА 4-1 Дубини Олексія та Літовця Євгенія з виробничої технологічної практики.