ВИХОВНА ГОДИНА «БУЛІНГ У СТУДЕНТСЬКОМУ СЕРЕДОВИЩІ: ПРИЧИНИ, НАСЛІДКИ ТА ШЛЯХИ ЙОГО ПОДОЛАННЯ»

23.11.2021 року класний керівник групи ОВ 4-1 Тетяна Соломаха провела онлайн-виховну годину на тему «Булінг у студентському середовищі: причини, наслідки та шляхи його подолання». Тетяна Анатоліївна поставила перед собою мету виховувати у студентів почуття толерантності, бути небайдужим  до чужого горя; запобігти дитячому насильству; виховувати культуру спілкування. Студенти мали можливість переглянути презентації та відеоролики «Насилля серед підлітків», обговорили конфліктні ситуації, спрогнозували образ БУЛІ і ЖЕРТВИ  через п’ятнадцять років. На завершення виховної години студенти дали поради «ЗУПИНІМО БУЛІНГ РАЗОМ».