ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА «НАЙРОЗУМНІШИЙ ІНФОРМАТИК»

23 листопада 2021 року в режимі онлайн-конференції викладач інформатики Наталія Поломаренко провела інтелектуальну гру з дисципліни «Інформатика» серед здобувачів освіти першого курсу, а саме: груп ПС 1-1, ЗЕ 1-1, РА 1-1, ЕП 1-1, ЕА 1-1.

Вісім представників від груп  студентів-першокурсників в конкурсній грі демонстрували своє асоціативне, образне мислення, уяву, зорову та логічну пам'ять в галузі інформатики та розв'язували  задачі з дисципліни з використанням прикладних програм MS Office.

Переможцем та призерами гри стали:

В індивідуальному заліку:

І місце - Карпенко Іван, студент групи ПС 1-1

ІІ місце - Коляда Богдан, студент групи ЗЕ 1-1, Авраменко Влад, студент групи ЕА 1-1, Зінченко Михайло, студент групи ЕА 1-1

ІІІ місце - Середюк Богдан, студент групи ПС 1-1

В груповому заліку:

І місце група ЕА 1-1

ІІ місце група ПС 1-1

ІІІ місце групи РА 1-1, ЕП 1-1

Вітаємо учасників та переможців  гри!  Бажаємо подальших успіхів та підкорення найвищих сходинок у навчанні!