УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «ХІМІЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП»

12 листопада 2021 р. у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка під час онлайн-конференції було оголошено результати Всеукраїнського конкурсу «Хімічний калейдоскоп».

В номінації «Хімічні дослідження»  була представлена робота студента групи ПС 1-1 відділення Бізнес-освіти і комп’ютерних технологій Карпенка Івана на тему «Дослідження кодів маркування полімерів на упаковці товарів щоденного вжитку». За результатами конкурсу Карпенко Іван був нагороджений Дипломом ІІ ступеня.

Викладач хімії коледжу Соловйова Надія Валентинівна  отримала  Диплом ІІ ступеня та Сертифікат в номінації «Методична скарбничка» за представлені матеріали до навчального заняття з теми «Насичені одноатомні спирти» .