ЗАХОДИ ЩОДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЛЮДИНИ

З 18 до 22 жовтня 2021 року,  в коледжі були проведені заходи до Дня відповідальності людини. Так у бібліотеці закладу  організована тематична експозиція, присвячена життєвому шляху та громадській діяльності Богдана Гаврилишина, Декларації відповідальності людини. Завідувачем бібліотеки Тетяною Хандусь для студентів механічного та електротехнічного відділень була проведена дискусія на тему "Цінності відповідальної поведінки людини перед собою, суспільством, країною та світом "Декларація відповідальності людини - 15 важливих цінностей для творення ефективного суспільства". Студенти ознайомилися з 15 сходинками особистісного зросту та взяли активну участь в їх обговоренні. На виховних годинах завідувач бібліотеки Тетяна Хандусь, бібліотекар Валентина Придибайло та класні керівники провели зі здобувачами освіти тематичні заходи, бесіди відповідно до пунктів Декларації відповідальності людини.