Студенти політехнічного технікуму отримають стипендії від нардепа

Куратор Черкащини від Радикальної партії Віктор Вовк у рамках свого візиту поспілкувався зі студентами політехнічного технікуму: розповів про те, для чого молоді потрібно вчитися, чому інтеграція в Європу важлива для України й про демократичні вибори, які запізнилися на 23 роки.

 
Студенти Черкаського політехнічного технікуму мають змогу стажуватися на черкаських підприємствах, декому вдалося поїхати до Франції і попрацювати із місцевими фермерами. Наприкінці квітня керівництво технікуму планує провести всеукраїнський конкурс токарів, хоча зараз багато навчальних закладів не готують таких фахівців, оскільки не вірять у відродження машинобудування. Зараз студентство працює над польовим перетворювачем напруги, який має полегшити життя бійців АТО.

– Студенти не хочуть вчитися, бо не бачать перспективи. Сучасній молоді не вистачає мотивації та впевненості у завтрішньому дні. Одні намагаються йти працювати, щоб полегшити родинний бюджет, інші не впевнені в тому, що зможуть вступити до ВНЗ по закінченню технікуму. Із пошуками роботи теж непросто – багато підприємств закриваються, – розповідає директор технікуму Дмитро Галат.

Під час розмови зі студентами Віктор Вовк згадав про життя свого батька: хлопець із бідної селянської родини добирався до семикласної школи в Чапаєвці через річку, а до технікуму в столиці – товарними потягами, із яких його зганяли правоохоронці. Проте колишній пастух отримав дві вищі освіти й пропрацював у ООН майже двадцять років. 

– Зараз школярі в Чапаївці отримують стипендії імені мого батька. Я вже поспілкувався із директором технікуму й хотілося би запровадити стипендії у вашому навчальному закладі – їх отримуватимуть три кращі студенти за підсумками навчальних семестрів, – повідомив студентам нардеп.

За його словами, саме інтелектуальна молодь повинна сприяти інтергації України в Європу. Зараз в Україні відбулися демократичні вибори, однак вони були б доречними одразу після проголошення незалежності, тому сьогодні суспільству потрібно наздоганяти втрачене.

На питання студентів про позицію стосовно всеукраїнських подій протягом останнього року та участь у політичному житті нардеп пригадав своє звільнення із державної служби через різницю в поглядах із Віктором Януковичем.

– Восени 2014 я був безробітним, бо на початку 2010 подав у відставку – не захотів працювати з урядом Януковича. Перейшов на громадську роботу, із перших днів був на Майдані, хоча в наметах не ночував – народився у Києві й маю квартиру. Під час протистоянь я зрозумів спільність своїх ідей з ідеями Олега Ляшка й зараз я його заступник. У бійні на вулицях Майдану я втратив двох друзів, у мене ж втрапили дві різинові кулі, – пригадує Віктор Вовк.

Зараз у фракції Радикальної партії працюють три колишні командири добровольчих батальйонів. До одних із напрямків роботи належать переговори про звільнення заручників, допомога полку «Азов».

вовк1.jpg