Змагання з волейболу за програмою XV Спартакіади Черкаської області серед технікумів та коледжів

28-29 березня в спортивному залі Черкаського політехнічного технікуму, Черкаським обласним відділенням (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України були проведені змагання з волейболу серед юнаків та дівчат за програмою XV Спартакіади Черкаської області серед  технікумів та коледжів. На параді-відкритті змагань були присутні начальник Черкаського обласного відділення Саприкіна Антоніна Володимирівна та директор Черкаського політехнічного технікуму Галат Дмитро Володимирович, які в своїх виступах привітали всіх присутніх та побажали успішних виступів.

Вдало виступили на цих змаганнях збірні команди нашого навчального закладу. Дівчата вибороли ІІІ місце, а юнаки стали переможцями. Склад команди дівчат: Бірюкова Катерина, Шиян Ілона, Дмитренко Інна, Слишенко Марія, Стецун Анастасія, Середюк Таїсія, Погребна Анжеліка. Склад команди юнаків: Зибай Євгеній, Мурований Олександр, Гулида Олександр, Тегін Антон, Товстопят Олег, Нудьга Олександр, Омельченко Олександр, Коломієць Сергій, Синьоок Андрій, Капелюшний Сергій, Білан Володимир.

Вітаємо команди з перемогою! Бажаємо нових спортивних здобутків!