ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

Патріотизм починається з малого - з любові до місця, де ти народився, де живеш, з любові до своїх батьків, до своєї історії, до рідної мови, до справи, яку ти виконуєш. Кожна людина, не залежно від віку, статі, посади повинна бути патріотом і не має значення, чи ти президент країни, чи учень школи, твій патріотизм - у якості виконання тієї справи, якою ти займаєшся.
Черкаський політехнічний технікум вітає переможців конкурсу з українознавства "Патріот 2020" студентів:

ПІБ

Серед шкіл міста

Серед шкіл області

Кулешов Ілля (ЕП 2-1)

1

Пунда Ілля (ЕА 2-1)

2

5

Мосенко Андрій (ЕА 2-1)

3

6

Амеліна Софія (ЗЕ 2-1)

15

11 клас

ПІБ

Серед шкіл міста

Серед шкіл області

Колесніков Олександр (ЕП 3-1)

1

Ничипорчук Данііл (ОВ 3-1)

2

Боть Олександр (ПС 3-1)

3

5

Варяниця Богдан (ПС 3-1)

6

Висловлюємо вдячність викладачу української мови та літератури Гаврилець А. О. за особистий внесок в  актуалізацію та поглиблення знань з українознавства учасників конкурсу,  розширення можливостей для участі молоді, підтримку освітніх ініціатив та зберігання мовно-культурних надбань України.