Заходи щодо профілактики шкідливих звичок!

Проведена робота з неповнолітніми стосовно пагубного впливу наркотичних засобів, алкоголю, тютюнових виробів на їх організм.

1. 02 грудня 2019 зі студентами І курсу проведено лекцію відповідної тематики представниками ГО "Міжнародна антинаркотична організація".

2. 05 грудня 2019 була проведена бесіда обласного дитячого лікаря-гінеколога Латиш О.О. з неповнолітніми дівчатами технікуму.

3. Цього ж дня в гуртожитку технікуму для студентів І-ІІ курсів проведено лекцію-семінар "Профілактика вживання алкоголю та наркотичних речовин" за участю фахівців благодійного фонду "АСЕТ".

4. Крім того, відповідно до рішення педагогічної ради від 30.08.2019 № 1. розроблено та поступово реалізуються в навчально-виховному процесі заходи антинаркотичного виховання (раніше проведено зустрічі з представниками патрульної поліції, виховні години відповідної тематики, книжкові виставки тощо).