Продовжується набір на підготовчі курси!

Продовжується набір на підготовчі курси для успішної здачі ЗНО та вступу у навчальні заклади!!!

26 січня 2019 року о 9:00 розпочали роботу 4-місячні підготовчі курси, що проводяться для:

- учнів 9, 10-х класів для підготовки до вступних екзаменів у навчальні заклади та складання ДПА з української мови та математики;

- учнів 11-х класів та випускників шкіл минулих років з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень з метою вступу до навчальних закладів (українська мова і література, математика).

Підготовчі курси спрямовані на поглиблення знань учнів в обсязі базової загальної середньої освіти і повної середньої освіти. Викладачі курсів основну увагу приділяють наданню вступникам навичок практичного вирішення задач у межах вимог до ДПА, ЗНО та вступних випробувань.

Зарахування на курси здійснюється після подання заяви та оплати навчання.

Особам, які в рік вступу закінчили 4-місячні підготовчі курси технікуму, для вступу на навчання на технічних спеціальностях за результатами підсумкової атестації додається:

- до 2 балів з кожного предмету на основі базової середньої освіти;

- до 25 балів з кожного предмету на основі повної загальної середньої освіти.

Механізм нарахування додаткових балів, яке відбувається за результатами підсумкової атестації після закінчення підготовчих курсів технікуму, визначається приймальною комісією.

Отримати більш детальну інформацію можна за телефоном (0472)36-07-28 або в соц. мережах: https://www.facebook.com/ck.chpt або https://www.instagram.com/chpt.edu.ua/ та на сайті http://www.polytechnic.ck.ua/