Підсумки благодійної акції «Співробітники та студенти технікуму – військовим ЗСУ»

З 1 по 10 лютого за ініціативи заступника директора з виховної роботи Сердюка Сергія Григоровича та підтримки Профкому і Ради студентського самоврядування проходив збір коштів, продуктів харчування та речей першої необхідності учасникам АТО через Центр допомоги армії.

За цей час зібрано більше 30-ти сформованих пакетів, що містять:

• тушонка, консерви – 123 шт.
  • чай, кава – 81 уп.
  • крупи – 17 пак.
  • печиво – 6 кор.
  • консервація – 5 банок
  • зубна паста – 85 шт.
  • зубні щітки – 55 шт.
  • засоби для гоління (піна, крем. станки) – 67 уп.
  • засоби гігієни – 50 шт.
  • мило – 53 шт.
  • сигарети – 87 уп.
  • шкарпетки – 76 пар
  • рукавички – 18 пар
  • одноразовий посуд – 27 уп.
  • металеві тарілки – 25 шт.
  • ліки – 104 уп.
  • ковдра – 1 шт.
  • чоботи – 1 шт.

Крім того, для потреб 95-ї аеромобільної бригади придбано 9 пар берців, 3 каністри, 1 пара спецрукавичок на загальну суму більше 2 тисяч гривень.

На суму 2 тисячі гривень розповсюджено квитки в рамках благодійного концерту «Простір музики», який був проведений в технікумі 12 лютого.

На суму 500 гривень розповсюджено квитки для проведення благодійного концерту в Черкаському музичному училищі ім. Гулака-Артемовського «Тепло наших сердець», який відбувся 14 лютого.

Для придбання гумових чобіт зібрано більше півтори тисячі гривень.

Дякуємо всім небайдужим!!!

Слава Україні!