Матеріально технічна база

Лабораторія спеціальних автомобільних дисциплін

diuchstend

  На базі лабораторії механізації сільського господарства №007 створено сучасну лабораторію в якій є можливість проводити лабораторні та практичні роботи з таких дисциплін як «Автомобілі», «Основи технології ремонту», «Технічна експлуатація автомобілів».

otz

Двигун Д-65 в лабораторії автомобільних дисциплін

otz

Деталі автомобілів,стенд «Паливний насос високого тиску НД22» та стенд «Паливний насос високого тиску фірми Lukas» в лабораторії автомобільних дисциплін.

Лабораторія "Двигуни внутрішнього згорання"

otz  

Лабораторія "Ремонту автомобілів"

diuchstend   diuchstend

Лабораторія "Електрообладнання автомобілів"

labotz   labotz

Навчальна СТО

labotz

    Сучасна станція технічного обслуговування  дає змогу під час практик виконувати майже всі діагностичні роботи, та роботи з обслуговування сучасних автомобілів. Навчальна СТО обладнана сучасним діагностичним обладнанням, підйомно-оглядовим обладнанням, шиномонтажним обладнанням, робочими місцями з технічного обслуговування і ремонту двигунів автомобілів,  ходової частини, трансмісії, рульового керування, гальмівних систем, обладнанням для кузовних робіт.

labotz

 

Музей відділення:

   labotz

Силами студентського самоврядування було створено музей відділення «Обслуговування транспортних засобів».

 

Кабінет №104      

labotz

    На базі кабінету механізації сільського господарства №104 створено кабінет будови автомобілів і двигунів, з використанням сучасних технічних засобів навчання (в навчальному процесі використовуються  в комплексі плазмовий телевізор, мультимедійний проектор, комп’ютер). Кабінет оснащений сучасними навчальними планшетами, стендами з вивчення вузлів, систем,  механізмів і агрегатів автомобілів.

diuchstend

Макет «Автомобіль ГАЗ-52» в кабінеті 104

diuchstend

Стенд «Двигун внутрішнього згорання легкового автомобіля»