Участь студентів ЧПФК в “IoT Step by Step 2020” від мережевої академії Cisco

З початку 2020-го року наш коледж бере участь в ініціативі “IoT Step by Step 2020” від мережевої академії Cisco. На першому етапі цієї ініціативи студенти українських навчальних закладів, разом зі своїми викладачами, вивчали онлайн курс “Інтернет речей”. На результати оцінювання впливали як кількість студентів, які брали участь в ініціативі, так і якість засвоєння ними матеріалу. За результатами першого етапу, студенти нашого навчального закладу повністю справилися із завданням і показали високий рівень засвоєння матеріалу курсу.
Наш навчальний заклад отримав відповідний сертифікат від організаторів та право на участь в другому етапі ініціативи “IoT Step by Step 2020” від мережевої академії Cisco.
Хочу окремо подякувати студентам груп ОВ 2-1 та ПС 4-1 за участь в цій ініціативі.