Механічне відділення

 

Розклад літньої екзаменаційної сесії для студентів 2-го і 3-го курсів 2022-2023 н.р.

Розклад екзаменів для студентів за І семестр 2022-2023 н.р.

Розклад екзаменів для студентів 4 курсу за ІІ семестр 2021-2022 н.р.

Розклад екзаменів для студентів 2-3 курсів за ІІ семестр 2021-2022 н.р.

Розклад екзаменів для студентів за І семестр 2021-2022 н.р.

 

  1. Розклад екзаменаційної сесії для студентів групи РА 2-1.

  2. Розклад екзаменаційної сесії для студентів 3 курсу

  3. Розклад екзаменаційної сесії для студентів групи РА 4-1

  4. Графік проведення занять з дипломного проектування спеціалізації "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів"

  5. Графік проведення консультацій керівниками дипломного проектування спеціалізації "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів"

  6. Розклад екзаменів для студентів ІV курсу механічного відділення спеціалізації: " Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної і нафтогазопереробної промисловості", "Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях"

  7. Графік проведення консультацій керівниками дипломного проектування спеціальності "133  Галузеве машинобудування" спеціалізації "Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях"

  8. Графік проведення занять з дипломного проектування спеціальності "133 Галузеве машинобудування" спеціалізації "Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях"

  9. Графік проведення консультацій керівниками дипломного проектування спеціальності "133  Галузеве машинобудування" спеціалізації "Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтогазопереробної промисловості"

  10. Графік проведення занять з дипломного проектування спеціальності "133 Галузеве машинобудування"  спеціалізації "Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтогазопереробної промисловості"