Електротехнічне відділення

  1. Графік проведення індивідуальних консультацій з дипломно проектування спеціалізації "Монтаж обслуговування та ремонт електротехнічних утсановок в агропромисловому комплексі"

  2. Графік проведення індивідуальних консультацій з дипломно проектування спеціалізації "Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд"

  3.  Для студентів 2-го курсу спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» спеціалізації “Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі” та спеціалізації “Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд” за II семестр 2019-2020.

  4. Для студентів 3-го курсу спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» спеціалізації “Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі” та спеціалізації “Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд”за II семестр 2019-2020

  5. Розклад екзаменів  для студентів 4-го курсу спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», спеціалізації "Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі" та  спеціалізації «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд».