Головна сторінка

Дорогі друзі!

Ми раді вітати Вас на офіційному сайті Черкаського політехнічного фахового коледжу.

   За свою майже 100-річну історію наш заклад освіти має безліч досягнень, здобутків і перемог. З його стін вийшли десятки тисяч кваліфікованих спеціалістів, тут навчалося не одне покоління студентів, та й відомий він не тільки в місті й області, а й по всій Україні.
   Спілкуючись з нами, всі охочі матимуть змогу отримати необхідну інформацію, ознайомитися з історією та повсякденним життям коледжу, зі співробітниками, дізнатися про особливості навчання, а також зробити правильний вибір для здобуття тієї чи іншої спеціалізації. Ми в соціальних мережах!  Instagram, Facebook, Telegram. Тепер вам буде простіше спілкуватися з нами.
   Тож, ласкаво просимо!

У Черкаському політехнчному фаховому коледжі триває кампанія з вакцинації.

Адже, за словами головного державного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна, за останні три місяці 98,1% госпіталізованих із COVID-19 в Україні — невакциновані.

 «За даними Електронної системи охорони здоров’я впродовж останніх 3 місяців майже всі хто потрапляє в лікарню через важкий перебіг або ускладнення від COVID-19 в Україні — невакциновані.  Якщо ви хочете вберегти себе від важкого перебігу, госпіталізації та смерті — зробіть щеплення вже сьогодні», —  повідомляє Міністерство охорони здоров’я з посиланням на Ігоря Кузіна.

Упродовж літа й осені нинішнього року вакцинувалися понад 80% працівників коледжу.

Із початком нового навчального року і переходом Черкаської області до «жовтої» зони епідемічної небезпеки постала необхідність у моніторингу ситуації щодо вакцинації студентів. Це робиться з метою недопущення поширення коронавірусної хвороби, забезпечення безперебійного навчального процесу, збереження життя і здоров’я усіх його учасників та фахівців сервісних служб коледжу.

        

Студентська рада та члени студентського самоврядування ЧПФК, за рішенням спільного засідання від 12.10.2021р., звертається до студентів коледжу з проханням розглянути позитивний варіант вакцинації  від COVID-19. Це захистить Вас від важкого перебігу COVID-19, надасть можливість повернутись до навчання в аудиторіях та жити вільно, а не в страху за своє здоров’я та здоров’я рідних.

Бути здоровим і захищеним — найбільше щастя!

               

Наразі нема вмісту класифікованого цим терміном.