До уваги вступників!

До уваги вступників, які пройшли співбесіду 11 серпня‼️
Наберіться терпіння до 1️⃣ вересня, коли ви зможете побачити ПЕРШИЙ РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК вступників, рекомендованих до зарахування на БЮДЖЕТ. Чи пройшли ви на БЮДЖЕТ ви зможете дізнатися лише після 3️⃣1️⃣ серпня, оскільки саме до цієї дати продовжують подавати заяви на БЮДЖЕТ ті, хто зараз проходить НМТ (національний мультипредметний тест).

***

Запрошуємо вступників на основі 11 класів (ПЗСО), які подали заяви на денну форму навчання  (бюджет), на онлайн консультацію перед співбесідою. Початок о 16 годині.

До уваги вступників на основі БСО (9 класів)

Запрошуємо вступників, зарахованих 28 та 29 липня, на підписання договору про надання освітніх послуг. Разом з вступником договір підписує законний представник - мама, тато, бабуся, опікун тощо.

ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРІВ буде у приміщенні приймальної комісії з 01 по 06 серпня у робочі дні (Пн.-Пт) з 9:00 до 17:00, в суботу з 9:00 до 12:00.

Вступнику та особі, яка буде підписувати договір разом з ним, необхідно мати при собі паспорт та ідентифікаційний код або відповідні документи у ДІЇ.
З метою економії часу під час візиту до коледжу пропонуємо заздалегідь ознайомитись з текстом договору.

ТЕКСТ ДОГОВОРУ ТУТ <

Довідки у школу, про те, що ви стали студентом ЧПФК, буде видавати НАВЧАЛЬНА ЧАСТИНА з 01.09.2022 р. Детальну інформацію нададуть класні керівники!

До уваги вступників!!!
Списки ЗАРАХОВАНИХ на бюджет тисніть
ТУТ

Списки ЗАРАХОВАНИХ на контракт тисніть ТУТ

Прохання до вступників, які мають заяву на освітню програму «Розробка програмного забезпечення»!!!
Вам необхідно уважно ознайомитись з рейтинговими списками, якщо у вас є хоча б одна заява на БЮДЖЕТ.
Перед вами є вибір: навчатись на бюджетному місці або за власні кошти. Повідомте своє рішення приймальній комісії, якщо ви обрали ОП "Розробка програмного забезпечення" і бажаєте відмовитись від бюджетного місця, а саме, особисто зверніться в приймальну комісію в найкоротший термін та напишіть заяву про відмову від бюджетного місця (до 15:00 годин 26 липня). Заяву неповнолітніх вступників ОБОВ'ЯЗКОВО підписує один із батьків.

Заява пишеться у приймальній комісії❗️

УВАГА! В рейтингових списках є позначки "О" - оригінали документів або "К" - копії. Нагадуємо, що до зарахування буде РЕКОМЕНДОВАНО тільки тих вступників, які НАДАДУТЬ ОРИГІНАЛИ ДОКУМЕНТІВ про освіту замість копій до 12:00 год. 28 липня!

* * *

Результати вступних іспитів, станом на 18.07.2022 р. тут.

Шановні вступники, на основі БСО (9 класів), які вступають на "Розробку програмного забезпечення"!!!

✅Якщо ви подавали заяву на будь яку бюджетну конкурсну пропозицію, то дочекайтеся рейтингового списку рекомендованих на бюджет.
✅Якщо лише на цю освітню програму, то результати розгляду мотиваційних листів будуть у той самий день, що і рекомендованих на бюджет.

Шановні вступники, на основі БСО (9 класів)!!!

Кількість балів на співбесіді, вже містить додаткові бали за підготовчі курси. Якщо у вас є можливість використати сільський коефіцієнт то база автоматично його застосовує, АЛЕ максимальний конкурсний бал у цьому році 200. Тому, якщо ваш результат перевищує цей показник, то база автоматично округлює до 200.

*Наприклад: Вступник, що має право скористатись сільським коефіцієнтом, склав співбесіду на 195 балів. Для конкурсного балу (КБ) даний результат множиться на 1.05.
КБ = 195*1.05 = 204.75;

Конкурсний бал не може перевищувати максимальний конкурсний бал.
Якщо      КБ мах < КБ
                200 < 204.75
то             КБ = 200

Шановні вступники, які будуть проходити співбесіду ДИСТАНЦІЙНО‼️
Консультація відбудеться
1️⃣5️⃣ липня о 1️⃣4️⃣:0️⃣0️⃣ .

Щоб приєднатися, встановіть ZOOM на свій гаджет та перейдіть за посиланням нижче.

Консультація перед співбесідою в Zoom

Шановні вступники на основі БСО (9 класів)‼️
Для вас продовжено термін подання  заяв на БЮДЖЕТ до 1️⃣8️⃣:0️⃣0️⃣ год. 1️⃣4️⃣ липня‼️ ✅ЗВЕРНІТЬ УВАГУ‼️ Після подання заяви необхідно звернутись до коледжу і отримати інформацію про день та час проходження співбесіди‼️
⚠️ Якщо ви НЕ можете особисто прибути, то телефонуйте або надішліть лист на адресу vstup@chpt.edu.ua‼️

Шановні вступники‼️
Зареєстрували електронний кабінет? Подали заяву на БЮДЖЕТ? Якщо на обидва питання ви відповіли "ТАК", то у вас залишається ЛИШЕ 2️⃣ ДНІ (до 17:00 годин 13 липня), що прибути до коледжу, підписати ЗАЯВУ і отримати направлення на співбесіду‼️ Якщо цього не зробити, то ви не зможете потрапити на БЮДЖЕТ‼️

Шановні вступники на основі 9 класів, які будуть проходити співбесіду‼️
Консультація відбудеться 1️⃣3️⃣ липня о 1️⃣6️⃣:0️⃣0️⃣.

Консультація перед співбесідою в Zoom
Ідентифікатор конференції: 262 291 7791
Код доступу: 0Tu07f

* * *

До уваги вступників, які користуються пільгами батьків! До переліку документів необхідно надати своє свідоцтво про народження.

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ, які мають пільги‼️‼️
Перш ніж подавати заяву зверніться до приймальної комісії, щоб внести ваші пільги в ЄДЕБО.
Для внесення пільг використовуються ВИНЯТКОВО ОРИГІНАЛИ ДОКУМЕНТІВ, які підтверджують пільги!

Шановні вступники, які знаходяться за кордоном!

Якщо ви плануєте складати вступний іспит (співбесіду) дистанційно, надішліть повідомлення на vstup@chpt.edu.ua з наступною інформацією:

• прізвище, ім'я, по батькові
  • держава, у якій ви знаходитесь
  • сканована або фотокопія документа, який підтверджує ваше місце знаходження

Відображення: