День дорожника й автомобіліста 2014

Заходи присвячені Дню дорожника й автомобіліста були проведені в Черкаському політехнічному технікумі в період з 27 жовтня по 1 листопада.

Перш за все хочеться відмітити студентів відділення ОТЗ, які брали участь у відновлення автомобільної техніки військової частини А1744, що транспортує різного виду допомогу в зону АТО: Лимаренка Владислава, Міняйла Артура, Поліщука Дениса, Свекольного Костянтина, Шевелуху Станіслава, Березу Миколу, Гончара Ярослава, Мягкова Олександра, Середу Андрія, Щербенка Артема, Буйновського Владислава, Забудського Олександра, Лещенка Андрія, Оксанича Сергія, Свердела Владислава, Стрикаля Костянтина, Ткалича Сергія, Якубаускаса Олександра, Швидкого Ігоря, Яценка Антона.

Протягом тижня в актовій залі технікуму проведено зустріч студентів відділення з ветераном Великої Вітчизняної війни Куликом Л.В., учасником бойових дій в Афганістані, викладачем відділення Рольським М.Я. та учасником АТО, випускником технікуму 2013 року Сидораном Сергієм.

29 жовтня на спортивному майданчику технікуму був проведений турнір з міні-футболу за участі збірних команд спеціальностей РА, ЕА та команди викладачів.

Крім того, в рамках проведення Дня відкритих дверей в залі відпочинку технікуму організовано конкурс газет, виставку технічної творчості студентів відділення, проведено конкурс «Автотюнінг» та «Автозвук», відео конференцію «Розвиток автомобілебудування».

Як підсумок тижневих заходів з нагоди цього свята 5 листопада було проведено святковий концерт, перед початком якого, грамотами, подяками, солодкими призами та подарунками було відзначено кращих студентів відділення, активістів громадського життя та спортивно-масової роботи.