Сьогодення технікуму (основні події, позаурочні заходи)

Студентське життя в технікумі останнім часом досить насичене та різностороннє. Так, зокрема, в перший день листопада в технікумі було проведено День відкритих дверей. Абітурієнти разом з батьками ознайомилися з матеріальною та технічною базою нашого навчального закладу, оглянули виставку технічної творчості та автомобілі-учасники конкурсів «Автотюнінг» і «Автозвук», власниками яких є студенти та випускники технікуму.

А ще з перших днів листопада розпочався і Тиждень української мови та літератури. Проведено безліч цікавих заходів: «Україна – наша Батьківщина», «Я – сучасна ділова людина», брейн-ринг «Все про українське слово», І тур мовно-літературного конкурсу ім.. Т.Г. Шевченка, І тур Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика. Щотижня першокурсники відвідують юнацьку бібліотеку ім. Василя Симоненка.

Багато уваги приділяється і спорту. Завершились змагання «Кубку технікуму з міні-футболу серед збірних команд ІІ та ІІІ курсів «На призи Г.Г. Блонського». Перемогу здобула команда групи МХ 3-1. Проведено першість технікуму з настільного тенісу. Найкращими в цих змаганнях стали студенти відділення «Економіки та програмування»: Товстоп’ят Олег, Небилиця Валентина. Збірна команда технікуму з футзалу приймає участь в обласних змаганнях серед аматорських команд, а незабаром в подібних змаганнях спробують себе і викладачі технікуму.

2 та 16 листопада студенти І, ІІ та ІV курсів під керівництвом викладачів Колібабчук С.С., Гаврилець А.О., Галат Н.Д. відвідали з екскурсійною поїздкою міста Київ та Львів.

Не припиняється військово-патріотична робота та допомога українській армії. Студенти технікуму крім коштів, теплих речей, а також продуктів харчування передали в зону АТО відремонтований ЛуАЗ, буржуйку, генератор та прилад нічного бачення. В рамках проведення благодійного концерту гуртом «Канікули» організовано збір коштів для встановлення «Меморіальної дошки Максима Солонара».

На виховних годинах та в позаурочний час студенти відвідують обласний краєзнавчий музей, міський Будинок культури Івана Кулика,, долучаються до різноманітних міських акцій та подій культурного життя.