Студенти Черкаського політехнічного технікуму перемогли в турнірі з міні-футболу

За перемогу в міні-футбольному турнірі змагаються команди з Черкас, Золотоноші та Сміли. Це останній вид програми обласної спартакіади в цьому навчальному році.
   Антоніна Саприкіна, начальник обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України: "На этих соревнованиях будет решаться, кто станет победителем нашей спартакиады. Хотя лидером является Черкасский политехнический техникум".
   Команда політехнічного технікуму – фаворит міні-футбольних змагань. Утім його студенти демонструють високі результати і в інших видах спорту.
  Сергій Сердюк, заступник директора Черкаського політехнічного технікуму: "Протягом навчального року студенти технікуму брали участь у змаганнях і серед вищих навчальних закладів, і серед дорослих команд. А сьогодні найголовніші для нас змагання. Сподіваюся, що наша підготовка дасть змогу показати хороший результат".
   У підсумку саме політехніки перемагають у турнірі з міні-футболу. На другому місці – Черкаський медичний коледж. На третьому – комерційний технікум.

Сюжет телеканалу "Вікка"