Казкове місто Лева - Львів

Нарешті збулась наша мрія! Завдяки Заболотній Марині Олександрівні і Бондаревській Наталії Іванівні студенти груп ОД 2-1 та ОД 1-1 відвідали місто Лева – Львів. Сказати, що це чудове місто – нічого не сказати. Воно має глибоку неповторну душу. На кожному кроці ми потрапляємо в славетне минуле цього міста. Кожен камінчик бруківки «розповідає» свою цікаву історію. Вражає те, як люди зберігають своє минуле недоторканним. Водночас Львів є сучасним європейським містом. Він захоплює не тільки своєю архітектурою, а й щирими людьми, яких ми зустрічали на екскурсії. Саме завдяки цим людям, незалежно від того, де ти знаходився (в кав’ярні, в соборі чи просто гуляв по місту), ти відчуваєш себе справжнім українцем та пишаєшся своєю країною і тим, що ти є її частиною. Незабутні враження залишились від відвідування, на перший погляд, звичайного кафе «Криївка». Патріотичність цього закладу захоплює і вражає водночас. У ресторані є такі атракції, як тир та вільне користування зброєю. Умовами входу до закладу є знання гасла-пароля "Слава Україні! - Героям слава!" (не назвавши його, не можна потрапити всередину) та перевірка чаркою медовухи для тих, хто старший 21 року. Це надзвичайне театральне дійство, в якому ти береш участь.

Церкви і собори – це окрема тема, їх тут безліч і кожен неповторний. Їхня велика кількість показує, наскільки львів’яни віруючі і як вони бережуть свою історію і творять майбутнє. В мене залишились тільки позитивні враження від цієї поїздки. Це місто кличе до себе, туди хочеться повертатись знов і знов. Дякуємо адміністрації технікуму та викладачам, що надали можливість відвідати місто Львів.

Ілона Майборода, студентка групи ОД 2-1