Пропонуємо перспективну освіту

Відвідавши 5 квітня Черкаський політехнічний технікум, гості — потенційні абітурієнти та їхні батьки — мали змогу крім традиційних заходів оглянути виставку художньої творчості студентів, присвячену 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка, та нові розробки гуртків технічної творчості. Серед присутніх гостей — представники кадрових служб ПАТ «Черкасиобленерго», з якими технікум традиційно співпрацює в підготовці фахівців для енергетичної галузі регіону, та ПАТ «Азот» — у технікумі торік ліцензовано підготовку молодших спеціалістів за новою спеціальністю «Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної і нафтогазопереробної промисловості».

Особливо відвідувачі були зацікавлені та взяли участь в олімпіаді з 3D-моделювання на спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях» та в конкурсі з проектування, моделювання і налагодження електронних пристроїв на спеціальності «Обслуговування верстатів з програмним управлінням та робототехнічних комплексів».
Профорієнтаційна робота триває — викладачі та студенти відділення економіки і програмування готують відеоконференцію «Будь творцем своєї мрії», спільно з базовими підприємствами та установами в технікумі буде проведено олімпіади з фізики та інформатики для учнів шкіл.
З 12 квітня починає роботу новий потік підготовчих курсів для вступу на навчання до технікуму за десятьма спеціальностями з шести галузей знань (ліцензія МОН України АЕ № 270740  від 02.07.2013 року).