Практикум із заслуженим оцінювачем України

Підготовка висококваліфікованих, сучасних, компетентних фахівців, орієнтованих на успіх у житті, здатних позитивно впливати на українське суспільство та реалізовуватися в національному просторі, — це девіз Черкаського політехнічного технікуму.

Особливу увагу ми приділяємо практичній підготовці майбутніх спеціалістів. Це проведення науково-практичних конференцій, проходження студентами різних видів практик — навчальної, комп’ютерної, виробничої, переддипломної тощо. Нещодавно ж на запрошення Черкаської торгово-промислової палати наші вихованці взяли участь у роботі спеціалізованого практикуму «Особливості оцінки майна». Практикум провела заслужений оцінювач Українського товариства оцінювачів Валентина Олефіренко.
Проходив він у приміщенні Черкаської торгово-промислової палати. Студенти технікуму, які навчаються за спеціальністю «Оціночна діяльність», та викладачі економічних дисциплін отримали багато важливої та корисної інформації. Валентина Олефіренко доступно та зрозуміло пояснила, на що потрібно звертати увагу при укладанні договорів на проведення оцінки майна, провела аналіз основних помилок, яких може припуститися фахівець-оцінювач, охарактеризувала особливості оцінки майна. Вона звернула увагу на зміни в законодавстві з питань оцінки майна та пояснила це з точки зору практичного застосування.
Робота спеціалізованого інформаційно-консультативного практикуму пройшла на високому професійному рівні та дала можливість нашим студентам спеціальності «Оціночна діяльність» глибше зрозуміти свою майбутню професію та її специфіку.
Ми щиро вдячні президенту Черкаської торгово-промислової палати Сергію Першину і начальникам відділів Любові Марченко, Людмилі Кононець за результативну співпрацю в навчальному процесі.

Ольга Глубашенко,
голова циклової комісії економічних дисциплін Черкаського політехнічного технікуму