Турнір з баскетболу

28 січня в спортивному залі технікуму пройшов п'ятий традиційний турнір з баскетболу пам’яті викладача фізичного виховання, тренера з баскетболу Руденка Олега Івановича. На змаганнях були присутні рідні Олега Івановича: мама – Надія Андріївна, батько – Іван Григорович та сестра – Оля.

Директор Черкаського політехнічного технікуму – Дмитро Володимирович Галат - у своєму виступі нагадав біографію Олега Івановича, а присутні вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.

У першій півфінальній грі зустрілися команди Черкаського художньо-технічного коледжу та Черкаського політехнічного технікуму (І). Команда нашого навчального закладу перемогла з рахунком 63:33.

У другому півфіналі друга команда Черкаського політехнічного технікуму виявилася сильнішою за збірну Черкаського вищого професійного училища (42:39).

Збірна команда Черкаського вищого професійного училища з рахунком 45:42 переграла команду Черкаського художньо-технічного коледжу в грі за третє місце.

А перемогли в наших змаганнях студенти Черкаського політехнічного технікуму (І), обігравши в фіналі другу команду нашого навчального закладу з рахунком 35:25

Вітаємо переможців та призерів наших змагань!

Бажаємо майбутніх перемог!