День знань у Черкаському політехнічному технікумі 2016

Святково та патріотично в Черкаському політехнічному технікумі пройшли урочистості, присвячені початку нового навчального року, участь в яких, крім студентів старших курсів та нового прийому, їхніх батьків і членів педагогічного колективу, взяла і головний спеціаліст відділу вищої та професійно-технічної освіти Головного управління освіти і науки ЧОДА – Новак Алла Валеріївна. На початку свого виступу вона привітала всіх присутніх з Днем знань, побажала миру, добра, терпіння, а також вручила грамоти управління освіти і науки директору технікуму – Галату Дмитру Володимировичу та його попереднику, нині завідувачу лабораторіями – Блонському Геліодору Геліодоровичу, які цього дня відзначали свій трудовий ювілей: 30 та 40 років роботи в технікумі.

Крім того, вже стало доброю традицією в ЧПТ на першовересневій лінійці нагороджувати кращих студентів технікуму: відмінників навчання, переможців та призерів конкурсних змагань «Краща академічна група І курсу», спортсменів та найактивніших учасників гуртків технічної творчості.

Особливо заслуговує на увагу виступ голови студентського самоврядування технікуму Гоєнко Карини, яка нагадала всім присутнім про святий обов’язок кожного українця: боронити свою землю та захищати її від ворога. Право покласти квіти до пам’ятної дошки випускника технікуму 2013 року – Солонара Максима, який героїчно загинув в зоні АТО, було надано кращим студентам – Пожидаєву Ростиславу та Литвин Вікторії.

Див. фотоновини - Перше вересня 2016 року