Підготовчі курси

Підготовчі курси на денне та заочне відділення проводяться для:

- учнів 9, 10-х класів з підготовки до вступних іспитів у технікумі з української мови та математики;

- учнів 11-х класів та випускників шкіл минулих років з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень з метою вступу до технікуму (українська мова і література, математика).

Термін навчання: 4 місяці

Особам, які в рік вступу закінчили 4-місячні підготовчі курси технікуму, для вступу на навчання на технічних спеціальностях за результатами підсумкової атестації додається:

-        до 1.8 балів на основі базової середньої освіти;

-        до 10 балів на основі повної загальної середньої освіти.

Механізм нарахування додаткових балів, яке відбувається за результатами підсумкової атестації після закінчення підготовчих курсів технікуму, визначається приймальною комісією.

Термін навчання: 3 тижні

Заняття проводяться за 72-годинною програмою з математики, та 36-годинною – з української мови.

Підготовчі курси спрямовані на поглиблення знань абітурієнтів в обсязі базової загальної середньої освіти і повної середньої освіти. Викладачі курсів основну увагу приділяють наданню вступникам навичок практичного вирішення задач у межах вимог до зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань.

Зарахування на курси здійснюється після подання заяви та оплати навчання.